Dana 12.3.2013. godine u  Kutini, Družba Sinova Bezgrješne, kojoj je pripadao brat Ivan Bonifacije Pavletić, rođen u obližnjoj Zbjegovači 1864., a preminuo na glasu svetosti u Rimu 1897. godine utemeljio je Odbor za širenje glasa njegove svetosti. Voditelj p. Mariano Passerini saziva Odbor kojeg čini 18 kreativnih članova. Tijekom skupa svaki član iznosi svoje ideje za promicanje svetosti sluge Božjeg Bonifacija Pavletića. Do sada ponuđen je raznovrstan pristup štovanju širenju  Bonifacijeva služenja bolesnicima i  radu s napuštenom djecom.  Osim redovitih molitvenih okupljanja u župama Kutinskog dekanata i Sisačke biskupije, daje se naglasak i na hodočašća u njegova mjesta služenja ljudima u vjeri od hrvatskih do Graza, Saronna i Rima. Posebno ulogu u promicanju njegovih djela treba ima rodna Zbjegovača u  župi Ilova. Studenti s područja Sisačke biskupije primaju stipendiju iz Zaklade koja nosi njegovo ime, koja je jedna od ideja članova Odbora za širenje glasa svetosti brata Bonifacija Pavletića.

Članovi Odbora za širenje glasa svetosti brata Bonifacija Pavletića su: Ana Pavlić, Ana Šušnjar, Bernarda Grdić, Biserka Smit Sabolić, vlč. Dragutin Papić, Dragutin Pasarić, vlč. Dražen Lauc, Giovanni Galbiati, vlč. Ivan Grbešić, Ivan Masnec, Josipa Klopček, padre Mariano Passerini, Marija Matjačić, Mira Plažanin Mikulić, s. Mirjam Kuštreba, Mladen Mitar, Silvio Zanetti, Vesna Košak i Vesna Todorovski.

odbor